Rosyjka wersja Angielska wersja
Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych

Egzamin dyplomowy z Pedagogiki Resocjalizacyjnej i Pedagogiki Leczniczej w Wołowie

20160618_122714

Dnia 18 czerwca 2016r. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Wołowie odbył się Egzamin Dyplomowy dla studentów Studiów Podyplomowych następujących kierunków pedagogicznych: Pedagogika Resocjalizacyjna i Pedagogika Lecznicza.

Wszystkim Państwu gratulujemy zdobycia nowych kwalifikacji i kompetencji zawodowych. Wykorzystujcie je w swojej pracy zawodowej. Zajęcia praktyczne przez cały rok akademicki odbywały się w placówkach resocjalizacyjnych i leczniczych, gdzie studenci uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wychowankami placówki resocjalizacyjnej i leczniczej, co było zdaniem studentów, największą a zarazem praktyczną wartością tych kierunków Studiów Podyplomowych. Wszystkim Studentom, Kadrze Wykładowców – SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Ankieta podsumowująca studia podyplomowe – PEDAGOGIKA LECZNICZA, PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA – opinie studentów

20160618_122700 - Kopia